首頁 > ams-OSRAM USA INC.代理商 > LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
影像僅供參考,以產品規格為準
LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
型號描述:
Green 523nm LED Indication - Discrete 2.85V 2-SMD, J-Lead
LED GREEN CLEAR SMD R/A
型號:
LT Y1SG-BACB-35-1-20-R18-Z
品牌:
ams-OSRAM USA INC.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Color
Green
Configuration
Standard
Lens Color
Colorless
Lens Transparency
Clear
Millicandela Rating
3150mcd
Lens Style
Irregular
Lens Size
Voltage - Forward (Vf) (Typ)
2.85V
Current - Test
20mA
Viewing Angle
120°
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Wavelength - Dominant
523nm
Wavelength - Peak
Features
Package / Case
2-SMD, J-Lead
Supplier Device Package
SMD
Size / Dimension
2.45mm L x 1.20mm W
Height (Max)
0.90mm